Centrum Kultury Scena to Dziwna

FALA FEST

Serdecznie zapraszamy na FALA FEST! Uśpione i głodne środowisko rapowe z Gniezna wreszcie doczekało się swojego dnia. 19 czerwca to właśnie ten dzień, a wszystko odbędzie się w amfiteatrze Centrum Kultury “Scena to dziwna”.

Bezpłatne wejściówki dostępne będą od 31.05 do odbioru w CK eSTeDe od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 18.00. Ilość miejsc ograniczona! Wydarzenie odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa.

O godzinie 15:30 na sali widowiskowej odbędą się warsztaty “Podstawy produkcji muzyki w FL Studio”, które poprowadzi Patryk “Chaos Beats” Ratajczak. Chaos ma na swoim koncie współpracę z takimi raperami jak Szymi Szyms, Osaka czy Matiskater, a jego produkcje odsłuchano ponad 5 miliony razy (tylko na serwisie youtube i spotify). Prosimy o zapisy na warsztaty poprzez formularz https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxf76MCtbiw8HAb7kgjbPQjIYg6kA–x_bK0TQjY-xpsDOJQ/viewform?usp=sf_link, mail zwrotny jest potwierdzeniem możliwości udziału w warsztatach.

DO AKTYWNEGO UDZIAŁU W WARSZTATACH WYMAGANY JEST WŁASNY LAPTOP ORAZ PROGRAM FL STUDIO! 

Od godziny 18.00 w amfiteatrze Centrum Kultury “Scena to dziwna” zaczną się koncerty lokalnych artystów rapowych. Szczegóły wkrótce!

Plan wydarzenia:

15.30 – 17.00 – Warsztaty: “Podstawy produkcji muzyki w FL Studio”

17.30 – Otwarcie bram

18.00 – Wolny mikrofon (obowiązują wcześniejsze zapisy na mail: falabooking@gmail.com – w treści prosimy o próbkę umiejętności, podanie czasu trwania prezentowanego utworu, numer telefonu kontaktowego oraz pseudonim artystyczny)

18:30 – 21.30 – Koncerty 

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer – 61 424 07 71 lub w wiadomości prywatnej.

Skip to content