Centrum Kultury Scena to Dziwna

Finisaż wystawy i wydarzenie muzyczne – Jakub Grzechowiak

Zapraszamy na Finisaż wystawy “Powrót do korzeni – Człowiek naturalny”, który odbędzie się 1 czerwca, o godzinie 19.00 w Centrum Kultury “Scena to dziwna”. Podczas Finisażu odbędzie się wydarzenie muzyczne przygotowane przez Jakuba Grzechowiaka.

Bezpłatne wejściówki dostępne są do odbioru w CK eSTeDe od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 do 18.00. Ilość miejsc ograniczona! Wydarzenie odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa.

Jakub Grzechowiak – szesnastoletni muzyk, który zadebiutował na scenie dwa lata temu podczas Cekcyn Electronic Music Festival, komponuje muzykę elektroniczną, jednak otwarty jest na inne gatunki muzyczne. W jego muzyce można bez problemów odnaleźć nurty post rockowe, bluesowe, czy też r&b. Jakub jest współzałożycielem gnieźnieńskiego duetu Me and Her.

Sztuka w rozumieniu autorów wystawy jest odbiciem życia, więc jak i ono powinna zmieniać się z dnia na dzień. Dlatego, dajemy możliwość każdemu, kto ma potrzebę zostawić po sobie ślad węglem rysunkowym na specjalnie przygotowanych brystolach. Stała część ekspozycji składa się w większości z obrazów oraz rysunków młodych artystów z Gniezna i Poznania.

Wystawa została stworzona we współpracy Centrum Kultury “Scena to dziwna” z Gnieźnieńskim Towarzystwem Młodych Artystów.

Artyści: Martyna Walkowiak, Dominika Wiśniewska, Weronika Kryj, Marcin Pietruszewski.

Kuratorzy wystawy: Ramzes Łagiewski oraz Tymoteusz Mikołajczyk.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer – 61 424 07 71.

Skip to content