Centrum Kultury Scena to Dziwna

Porozmawiajmy o… depresji [zapowiedź]

Czy myślisz, że SMS, Messenger, WhatsApp  to za mało by prowadzić dyskusje? A może brakuje Ci miejsca i ludzi, z którymi możesz porozmawiać?  Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie Centrum Kultury „Scena to dziwna” organizuje cykl spotkań „Porozmawiajmy o…”!

Spotkania „ Porozmawiajmy o…” mają na celu stworzenie przestrzeni, w której ludzie mogą ze sobą otwarcie rozmawiać na różnorodne tematy, zainspirować się, wymienić poglądami i pogłębić swoją wiedzę.

Tematyka spotkań będzie różnorodna: psychologia i zdrowie psychiczne, rozwój osobisty, kultura i sztuka, technologia i innowacje ale tak naprawdę nie ma ograniczeń co do tematów, które mogą być omawiane. Każdy może zaproponować swój temat do dyskusji, co sprawia, że nasze spotkania mogą być dynamiczne i ciekawe.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w ferie. Już w piątek 23 lutego o godz.15.00 z uwagi Światowym Dniu Walki z Depresją porozmawiamy o tej chorobie. Gościem będzie Monika Burchard – terapeutka, psycholożka na co dzień pracująca w Szpitalu Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie, założycielka Fundacji Park Nadziei wspierającej chorych onkologicznie i ich rodziny.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Partnerem spotkania jest Szpital Pomnik Chrztu Polski.

Skip to content