Centrum Kultury Scena to Dziwna

32. Finał WOŚP za nami! Dziękujemy, że byliście!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z Nami w trakcie wyjątkowego, trzydziestego drugiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W naszym Centrum Kultury tętniło życie przez całe popołudnie: wspólne granie rozpoczęliśmy od licytacji, które odbywały się na sali widowiskowej. Nasi partnerzy (TEB Technikum Gniezno, harcerze z Hufca ZHP Gniezno im. Bolesława Chrobrego, Cechowa Szkoła Rzemieślnicza, Militarni Gniezno, Naturalna Świeca, Restauracja Europejska) zapewniły nam atrakcje w postaci warsztatów, pokazów i poczęstunku.

Chłodny wieczór na amfiteatrze nie odstraszył słuchaczy, którzy licznie pojawili się na tradycyjnych, wośpowych koncertach. Na naszej scenie zaprezentowali się energetyczny poznański Shaley oraz Kwartet ProForma, który brawurowo wykonał swoje kompozycje, utwory współtworzone z Kazikiem Staszewskim oraz covery Nicka Cave’a, Jacka Kaczmarskiego, Leonarda Cohena, a nawet… Motorhead! Po zakończonych występach wspólnie zapaliliśmy zimne ognie i wznieśliśmy nasze światełko do nieba!

Za pomoc w przygotowaniu tego wieczoru dziękujemy Tinkersowi za pomoc w organizacji koncertów, firmie Hawa i Bronisławowi Hahnowi za zapewnienie ogrzewania scenicznego, firmie Dozór za profesjonalną ochronę oraz Dawidowi Łazarczykowi, który w trakcie Światełka Do Nieba zapewnił nam piękną grę świateł i laserów!

Osobne podziękowania kierujemy dla ekipy, która w pocie czoła liczyła datki z napływających puszek. Dzięki ich nieocenionej pracy wiemy, że Gniezno w tym roku uzbierało ponad 330 tysięcy złotych!

Skip to content