Staramy się, by czas oczekiwania na święta wielkanocne był radosnym czasem dla wszystkich. Nasz mobilny zespół kreatywny wyruszył do Skorzęcina, by odwiedzić i przełamać nieco rutynę dnia codziennego naszych Przyjaciół z Ukrainy. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wspólną zabawę! Tam, gdzie liczy się wyobraźnia, serdeczność i wspólnie spędzony czas, język nie stanowi żadnej bariery!
Ми прагнемо, щоб час очікування Великодня був радісним часом для всіх. Наша мобільна творча команда поїхала до Скорженціна, щоб відвідати і трохи розірвати щоденну рутину наших друзів з України. Дякуємо за теплий прийом та веселощі разом! Там, де важлива фантазія, сердечність і час, проведений разом, мова не є перешкодою!
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/1-1024x774.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/2-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/2-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/3-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/3-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/4-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/4-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/5-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/5-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/6-1024x768.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/6-1024x768.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/7-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/7-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/8-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/8-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/9-768x1024.jpg)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/04/9-768x1024.jpg)