Centrum Kultury Scena to Dziwna

Koncert „Mobilizacja serc dla Ukrainy”

Uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatu gnieźnieńskiego nie pozostali obojętni wobec sytuacji naszych ukraińskich przyjaciół i postanowili podzielić się z nimi tym, co mają najlepszego.  Ofiarowują swój talent i serca na rzecz wsparcia działań związanych z niesieniem pomocy. Jednym z takich wydarzeń będzie koncert w Centrum Kultury „Scena to dziwna” – „Mobilizacja serc dla Ukrainy”

Koncert będzie okazją, aby wspólnie połączyć się w przeżywaniu tych trudnych chwil. Zapraszamy do Centrum Kultury „Scena to dziwna” już 12 marca w sobotę o godzinie 18:00.

Nie trzeba było długo czekać, aby instrumentaliści, wokaliści i tancerze, którzy na co dzień uczą się w różnych szkołach średnich, zjednoczyli siły ponad podziałami i razem przygotowali repertuar wydarzenia. A na ten składać się będą zarówno utwory zaliczane do klasyki, przez muzykę rozrywkową, po rock i metal.

Oprawa artystyczna koncertu będzie dziełem uczniów i artystów związanych z Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Obowiązują bezpłatne wejściówki (do odbioru w sekretariacie eSTeDe). Gorąco wszystkich zapraszamy!

Skip to content