Centrum Kultury Scena to Dziwna

Koncert Walentynkowy

Centrum Kultury „Scena to dziwna”, serdecznie zaprasza w piątek, 11 lutego o godzinie 19.00 na Koncert Walentynkowy zatytułowany „Maanam Akustycznie” w wykonaniu grupy Mental Cat.

Zespół Mental Cat powstał z inicjatywy gitarzysty Macieja Koźmińskiego, do którego dołączył Marek Radowski. Gitarzyści wspólnie zaczęli grać w październiku 2019 roku, a publicznie zadebiutowali w styczniu 2020 roku na charytatywnej imprezie Jelonki. Podczas tego występu dołączyła do składu wokalistka Patrycja Rybarczyk. W dalszej kolejności do grupy przyłączył się basista Aleksander Sieczkowski, który zachęcił do udziału w tym muzycznym projekcie swojego brata Damiana, grającego na instrumentach perkusyjnych. Ostatnim muzykiem, który znalazł się w składzie zespołu jest Michał Gibas grający także na perkusjonaliach.

Zapraszamy na nostalgiczną podróż w czasie, do okresu świetności zespołu Maanam, jednej z najbardziej wpływowych grup rockowych w Polsce, której twórczość to nieprzebrana kopalnia inspiracji zarówno muzycznych jak i tekstowych.

Impreza zostanie zorganizowana zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Zostało już tylko kilka ostatnich bezpłatnych zaproszeń, które odebrać można w sekretariacie eSTeDe w godz. 8.00-16.00.

Skip to content