Centrum Kultury Scena to Dziwna

Burza muzyków – wspólna praca twórcza (GTMA)

“Burza muzyków” to luźne wydarzenie, na którym uczestnicy będą mieli okazję połączyć się w grupy i stworzyć coś nietuzinkowego. Trwające trzy dni wydarzenie zwieńczone zostanie wieczornym koncertem 5 sierpnia o godzinie 19.00. Wtedy to właśnie muzycy przedstawią swoje owoce pracy.

W środę (04.08) podczas eventu odbędą się również warsztaty emisji głosu prowadzone przez Michała Frydrycha – aktora teatralnego oraz opiekuna sceny teatralnej Centrum Aktywności Społecznej LARGO w CK “Scena to dziwna”.  Uczestnikom wylosowane zostaną pary. Ich zadaniem będzie stworzenie utworu, który będzie namiastką stylów obydwu artystów. Pary będą miały za zadanie również zaprezentowanie piosenki na zorganizowanym koncercie, na który możliwość wstępu będą miały zainteresowane osoby. Na warsztacie mile widziane są wszyscy, których pasją jest tworzenie tekstów, śpiewanie lub komponowanie utworów, niezależnie od poziomu umiejętności.

UWAGA: Osoby, które chcą zajmować się instrumentalną częścią są zobowiązane do przyniesienia własnych instrumentów, laptopa.

Warsztaty odbywać się będą w dniach 3/4/5 sierpnia o 17.00. Zainteresowanych prosimy o zapisy na gtma.kontakt@gmail.com, z informacją na temat wyboru roli – wokalnej lub instrumentalno-producenckiej

Skip to content