Czerwie zagrały do „Nosferatu”! [FOTORELACJA]
Kto nie był, niech żałuje! Jeden z najlepszych koncertów w tym roku zaserwowali nam muzycy z Czerwie Band, grając przejmującą muzykę do filmu „Nosferatu. Symfonia Grozy”! Liczne instrumenty i rozmaite dźwięki budowały nastrój kinowego klasyka, pokazując nam nową, muzyczną interpretację kultowej historii!
Czerwie zagrały do „Nosferatu”! [FOTORELACJA] Read More »

