Centrum Kultury Scena to Dziwna

SCENA WOKALNA

Instruktor: Natalia Braciszewska

Natalia Braciszewska – dyrygent, pedagog, wokalistka i instrumentalistka zespołu „Akustyczna Radiostacja”, jurorka festiwali muzycznych, nauczycielka klasy śpiewu w Akademii Młodego Muzyka, muzyk sesyjny, solistka Chóru Kameralnego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, konsultant wokalny Teatru Fredry w Gnieźnie, menedżer kultury, konferansjer. Współpracuje z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Gnieźnie oraz z ośrodkami kultury na terenie kraju prowadząc warsztaty z zakresu emisji i higieny głosu. Uczestniczka I edycji programu „The Voice of Poland”, zwyciężczyni „Konkursu Pieśni Niepokornej” w Toruniu w 2016 r.


Koncertuje na terenie Polski a także poza granicami angażując się w przeróżne muzyczne projekty. W niedługim czasie ukaże się jej debiutancka płyta.


Współpracowała min. z Markiem Piekarczykiem, Hanną Stach, Andrzejem Lampertem, Tomaszem Kamińskim oraz innymi cenionymi artystami warszawskiej, bydgoskiej i poznańskiej sceny muzycznej. Brała udział w kursach organizowanych przez Akademię Muzyczną w Bydgoszczy, którą ukończyła w 2010 roku, min. z Rogerem Treece (USA), Philipem Lawsonem (UK) oraz Wernerem Pfaffem (DE).

https://drive.google.com/file/d/1lE-1Sx5shYjhj64pTnFJsQX67GQXTGke/view?usp=sharing

Skip to content