Centrum Kultury Scena to Dziwna

Wernisaż „Malujemy sercem” już 18 stycznia!

Centrum Kultury „Scena to dziwna” gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Przed tegorocznym finałem wraz z Przedszkolem nr 15 „Pszczółka Maja” zapraszamy na wernisaż w ramach akcji „Malujemy sercem”.

„Malujemy sercem” to ogólnopolska inicjatywa, która odbywa się od trzech lat. W jej trakcie dzieci i dorośli wspólnie tworzą wyjątkowe obrazy. Namalowane dzieła trafiają na aukcję w ramach WOŚP, a zebrane fundusze trafią na szczytny cel.

W tym roku w akcję zaangażowało się 12 gnieźnieńskich przedszkoli. Efekty prac dużych i małych artystów będzie można obejrzeć podczas specjalnego wernisażu. Odbędzie się on 18 stycznia o godz. 18.00 w Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Wstęp wolny!

Patronat honorowy nad akcją objęli Piotr Gruszczyński i Tomasz Budasz. Partnerami akcji są: gnieźnieński sztab WOŚP, Studio EMI Artur Świtalski i APA Polska.

Sponsorami w tej edycji byli: M-DOM Firma Deweloperska, OPAL- Produkcja Spodów Obuwniczych, PSB Provento Sp. z o.o. Monika Dzikowska oraz firma Renesans.

Skip to content