Centrum Kultury Scena to Dziwna

Rockowe Halloween w eSTeDe

Koniec października i jesienny klimat to idealny czas na ciężkie brzmienia. W ramach Sceny Młodych Centrum Kultury „Scena to dziwna” zaprasza na koncert grup Surfin’ Souls i Gauguns.

Scena Młodych to cykl koncertów, podczas których młodzi artyści mają szansę zaprezentować się światu, dążąc do stania się przyszłością polskiej (a może i zagranicznej) muzyki. Na deskach Centrum Kultury „Scena to dziwna” zaprezentowali się już: songwriterka YLDA z Pobiedzisk, post-punkowe Pere-Lachaise oraz Kolektyw FALA z cyklicznym, rapowym festiwalem.

Tym razem w CK eSTeDe zagości Halloween w rockowo-metalowym wydaniu. Wieczór otworzą Surfin’ Souls ze stolicy Wielkopolski. Poznaniacy zainspirowali się brzmieniami zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych i filmów z lat 60-tych, przenosząc słuchaczy w podróż od klasycznego surf-rocka, przez letnie ballady po punk i grunge. Ich piosenka „Stoned Days” zdobyła już 300 tysięcy odtworzeni w serwisie YouTube. Równie ekscytująco zapowiada się występ Gauguns z Gniezna, zamykający piątkowe wydarzenie. Lokalni licealiści, którzy dali się poznać publice przez ostatni rok, tym razem po raz pierwszy zaprezentują w pełni autorski materiał. Słuchacze na pewno znajdą w nich inspiracje przede wszystkim wczesną Metallicą.

Koncert odbędzie się 27 października o godz. 19.00 na sali widowiskowej CK eSTeDe. Wstęp wolny!

Skip to content