Centrum Kultury Scena to Dziwna

Nadciąga FALA FEST v5!

Już 11 marca w Centrum Kultury “Scena to dziwna” odbędzie się FALA FEST v5!

Dobrze znana impreza wraca po przerwie, będzie to jednocześnie premierowy koncert “FALA MIXTAPE vol. 2”. Nie zabraknie jednak występów innych wykonawców. Całość zacznie się o godzinie 18:30, a wstęp będzie kosztować 10 zł. Bilety będą dostępne do kupienia od poniedziałku 27.02.2023 r. w Centrum Kultury “Scena to dziwna” (ul. Roosevelta 42 w Gnieźnie)

FALA FEST to undergroundowy klimat, bangerowe numery, pogo i odpalone latarki.

*UWAGA KONKURS – I TY MOŻESZ ZAGRAĆ NA FALA FEST*

(więcej informacji na dole opisu)

Na scenie wystąpią:

Pebe (‘07) – aktywnie działający raper nowego pokolenia. Jego utwory charakteryzuje nacisk na melodykę oraz płynące flow. Ma na koncie współpracę z takimi artystami: matiskater, learnhowtohustle czy Paxer.

Ananas (‘00) – MC/PROD/DJ urodzony w Gnieźnie. W 2022 roku brał udział w programie SB STARTER, za który odpowiedzialna jest jedna z największych wytwórni w Polsce – SBM LABEL. W muzyce stawia na różnorodność, technikę i oryginalność.

Kolektyw NATURA2000 – Natura 2000 to poznański kolektyw kreatywnych muzyków uzupełniających się wzajemnie, dla których priorytetem jest rozwój. Tak właśnie o sobie mówią członkowie Natury 2000: Kminiu,, Bartii, saburrakap, AZ-YL, kosmaty. Reprezentują najlepszą stronę rapu alternatywnego. (źr. tenpoznan.pl)

Kolektyw FALA – Grupa jest aktualnie chwilę po premierze „FALA MIXTAPE vol. 2”, na albumie pojawili się tacy raperzy jak: Ananas, Natan czy Belmondawg. Na co dzień wydają muzykę na kanale youtube Kolektyw FALA oraz serwisach streamingowych, a ich numery zostały odsłuchane ponad 900 tysięcy razy. Ich pierwszy projekt został doceniony między innymi przez Marcina Flinta, rytmy.pl czy Metalurgię.

Za sety i oprawę DJską odpowiedzialni będą: Blanka oraz DJ OG.

*Konkurs*

Chcesz zagrać koncert podczas FALA FEST v5?

Wystarczy, że do 3 marca 2023 wyślesz dwa autorskie utwory na mail falabooking@gmail.com – Wygrany dostanie informacje mailowo do 6 marca 2023.

Dodatkowo do zgarnięcia są 2 godziny nagrywania z realizatorem w FALA TO STUDIO w Gnieźnie.

Organizatorzy: Centrum Kultury “Scena to dziwna” oraz Kolektyw FALA.

Skip to content