Centrum Kultury Scena to Dziwna

My z Wami. Gniezno dla Ukrainy – koncert

Ukraina wciąż walczy!

W obliczu wojny nie możemy pozostać obojętni!

W sobotę, 25 lutego, o godzinie 19.00 zapraszamy do eSTeDe na koncert „My z Wami Gniezno dla Ukrainy”, podczas którego zagrają młodzi artyści z Ukrainy i Gniezna. W czasie koncertu będzie można wesprzeć Ukrainę poprzez zakup cegiełki. Koszt jednej to 20 zł.

Koncert zyskał Patronat Honorowy Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego oraz Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza.

Dzięki Waszym wpłatom możemy udzielić pomocy naszym bohatersko walczącym sąsiadom. Oficjalna zbiórka jest wyrazem solidarności z naszymi sąsiadami, a jednocześnie zapewnia konkretną pomoc o jaką proszą ukraińskie wojska rozpoznania. Wasze wsparcie może zmienić los Ukraińców, którzy zostali dotknięci wojną.

Zbiórka została utworzona przez Fundację www.fundacjatornister.pl . Wszelkie koszty związane z tą zbiórką pokrywa portal Pomagam.pl  100% wpłaconej na zbiórkę kwoty trafi na zakup DRONÓW CYWILNYCH I NOKTOWIZORÓW, na które otrzymaliśmy zapotrzebowanie od KOMPANII WSPARCIA OGNIOWEGO 80 BATALIONU 54 BRYGADY, która utrzymuje front w rejonie Soledar – Bachmut.

Skip to content