Centrum Kultury Scena to Dziwna

Takie były ferie zimowe w eSTeDe

Zanim ponownie spakujecie szkolne plecaki i wrócicie do codziennych obowiązków, chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam, nasi Mali i Duzi Goście (nasz najmłodszy uczestnik miał niecały rok), za wspólnie spędzony czas podczas zimowej przerwy! Przygotowaliśmy bogaty program zajęć, z którego chętnie i z zaangażowaniem korzystaliście. To dla nas ogromna radość i szczerze przyznajemy, że były to dwa cudowne i kreatywne tygodnie.

Warsztaty kreatywne i rozwijające wrażliwość muzyczną, warsztaty taneczno – ruchowe i muzyczne z wykorzystaniem instrumentów, zajęcia plastyczne, podczas których wykonywano nadruki na eko-torbach, tworzenie kul do kąpieli, magnesów i breloczków, to część proponowanych przez nas feryjnych aktywności. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty Lego i łamigłówki z kostką Rubika. Na warsztatach szydełkowych powstały piękne walentynkowe serca. W ofercie dla dorosłych znalazły się warsztaty malarskie i „Tańce świata”. Młodzież miała okazję szlifować swoje umiejętności i nagrać utwór w profesjonalnym studiu muzycznym.

Z naszej oferty skorzystało prawie pół tysiąca osób! Dlatego wszystkim i każdemu z osobna składamy podziękowania i życzymy sobie jednego – do zobaczenia ponownie w eSTeDe! Warto być z nami nie tylko w ferie!

Skip to content