Centrum Kultury Scena to Dziwna

Dialog przestrzeni – Politechnika Poznańska w eSTeDe

Już za 2 tygodnie, 17 lutego 2023r. o godzinie 17.00 zapraszamy do galerii Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie na wernisaż prac profesorów i studentów Politechniki Poznańskiej.

Wystawa organizowana w eSTeDe zatytułowana „Dialog Przestrzeni” jest zapowiedzią całego cyklu wystaw, na których będą prezentowane prace studentów i pedagogów związanych z Wydziałem Architektury Politechniki Poznańskiej.

Wydarzenie, jest okazją do spotkania, dialogu i konfrontacji różnych postaw twórczych, których reprezentacją są prace zrealizowane w medium malarstwa.

W ramach ekspozycji wystawienniczej upublicznione zostaną prace malarskie studentów kierunku Architektura Wnętrz i Architektura i Urbanistyka oraz prowadzących zajęcia dr hab. inż. arch. Katarzyny Słuchockiej prof. PP i dr hab. szt. Joanny Stefańskiej.

Wystawę będzie można oglądać do 10 marca 2023r. w godzinach pracy eSTeDe.

Serdecznie zapraszamy.

Współorganizatorami wystawy są Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej oraz Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Kuratorzy wystawy: Katarzyna Słuchocka, Joanna Stefańska. Materiały nadesłane przez: Politechnika Poznańska.

Skip to content