Запрошуємо усіх українців на українські вечорниці в eSTeDe, які відбуватимуться щопонеділка, початок о 17 30-19 30. Будемо чай пити, по-українськи гомоніти та креативні вироби своїми руками творити. З радістю чекаємо усіх бажаючих. До зустрічі!
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/09/Bezowy-i-Bialy-Kwiatowy-Gratulacje-Plakat-724x1024.png)
![](https://scenatodziwna.eu/wp-content/uploads/2022/09/Bezowy-i-Bialy-Kwiatowy-Gratulacje-Plakat-724x1024.png)
Serdecznie zapraszamy naszych Przyjaciół z Ukrainy, którzy chcieliby miło spędzić czas przy dobrej herbacie, na swobodnej rozmowie i ciekawych warsztatach kreatywnych. Spotykamy się w eSTeDe w każdy poniedziałek o 17.30. To idealna okazja, by na chwilę oderwać się od codzienności. Nasze drzwi są dla Was otwarte! Zapraszamy!