Centrum Kultury Scena to Dziwna

Warsztaty z robotyki i programowania

W poniedziałek 6 czerwca 2022 roku zapraszamy dzieci i młodzież na darmowe warsztaty z TwojRobot.pl z robotyki i programowania. Spotykamy się z:

  • grupą w wieku od 5 do 8 lat o godzinie 17.00,
  • grupą w wieku od 9 do 14 lat o godzinie 18.00.

Zajęcia są darmowe, jednak obowiązują zapisy (decyduje kolejność zgłoszeń) pod numerem telefonu 61 424 07 72.

Informacje od Organizatora

Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. Jednak jest ona na tyle wyjątkowa, że naszym celem jest edukować dzieci w formie dobrej zabawy. To innowacyjne podejście do nauczania powoduje, że dzieci mają większą motywację. Ponadto są zaangażowane podczas zajęć i polepszają swoją koncentrację. Zajęcia z programowania z wykorzystaniem robotów już ponad 10 lat temu okazało się dlatego też strzałem w dziesiątkę!

Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie i nieograniczone możliwości świata nauk. Podczas kursów wykorzystujemy najlepsze zestawy edukacyjne: LEGO Boost, Ev3, Inventor, Arduino i platformę edukacyjną Minecraft. Także już teraz mamy w ofercie najnowsze zestawy LEGO Inventor do uczenia programowania w python i scratch.
Szkoląc codziennie kilkanaście tysięcy kursantów na pierwszym miejscu stawiamy ich uśmiech. Kiedy widzimy w ich oczach budzącą się pasję i radość wiemy, że nasza misja ma sens. Mierzymy wysoko, dlatego tak jak Steve Jobs wierzymy, że jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich jest robienie czegoś, co się kocha.

żródło: https://twojrobot.pl/o-nas/

Skip to content