Centrum Kultury Scena to Dziwna

Wystawa „Piękne i tajemnicze…”

W najbliższym czasie nasz ogród będzie świadkiem wielu twórczych i kulturalnych inicjatyw. Wszystko za sprawą rozpoczętego właśnie X Festiwalu Wyobraźni. W programie koncerty, zabawy, spektakl, ale także… wystawy. Pierwszą z nich możecie już podziwiać w naszej galerii. Druga czeka na otwarcie.

W sobotę 28 maja o godzinie 16.00 w ogrodzie zaprezentujemy fotograficzne efekty marcowych warsztatów, które odbyły się z okazji dnia kobiet. Uczestniczki spotkania poznawały historię sztuki oraz wcieliły się w znane kobiece postaci z obrazów. Wykreowane według wizerunku wielkich artystów, zapozwały do zdjęć tak, jak malarze uwiecznili damskie pierwowzory na płótnie.

I właśnie te fotografie złożą się na wystawę „Piękne i tajemnicze – zostań bohaterką obrazu”. Poznamy panie, będące na co dzień stałymi bywalczyniami naszego Centrum Kultury, w nowej odsłonie. Dedykujemy im tę wystawę ze względu na ich niebywałą kreatywność oraz odwagę.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia ogrodu eSTeDe i poznanie bohaterek znanych obrazów w nieco innej, fotograficznej odsłonie.

Skip to content