Centrum Kultury Scena to Dziwna

Wielkanocne warsztaty

A może by tak twórczo przygotować się do Wielkanocy? Wielkanocne ozdoby i rzeźby. Dla dzieci, rodziców, przedszkolaków, dorosłych i tych, którzy czują twórczy niepokój i chcą zrobić coś wyjątkowego. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Startujemy we wtorek, 5 kwietnia o 17.00. „Familijne warsztaty” już nazwą sygnalizują, że czekamy na Wasze całe rodziny. Efektami prac będziecie mogli udekorować nie tylko wielkanocny stół. Zapewniamy, że to, co przygotuje niezwykle kreatywna i utalentowana opiekunka sekcji plastycznej, będzie cieszyło oczy.

Szczególnie polecamy „Warsztaty aktywności przedszkolaka” przygotowane przez opiekunkę działającego w naszym centrum „Klubu Malucha”. Kto bywa, ten wie, że to okazja do rozbudzania wyobraźni i kreatywności najmłodszych. I chociaż zajęcia działającego w poniedziałki i czwartki klubu kierujemy do (naj)młodszych dzieci, tym razem zapraszamy również cztero-, pięcio- i sześciolatki z rodzicami. Spotykamy się 7 kwietnia, czwartek, o 17.00.

A jeśli „Rzeźba Wielkopostna” brzmi zbyt poważnie i uważacie, że może być zbyt trudna do wykonania, to chcemy Was uspokoić. Zapewniamy profesjonalną opiekę artysty-instruktora, niezbędne materiały i narzędzia oraz zestaw praktycznych wskazówek. Zapraszamy 12 kwietnia (wtorek) o 16.00 wszystkich dorosłych, którzy chcą spróbować swoich sił w tej dziedzinie artystycznej.

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy i opłata.

Kreatywny rozkład jazdy poniżej:

Skip to content