Centrum Kultury Scena to Dziwna

Powiatowy Dzień Dziecka


Serdecznie zapraszamy na Powiatowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 29 maja w amfiteatrze i na terenie ogrodu Centrum Kultury “Scena to dziwna” przy ulicy Roosevelta 42 w Gnieźnie. 

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie odbierać można w CK eSTeDe od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00. Ilość miejsc ograniczona! Impreza odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa.

O godzinie 14.00 na scenie zagości Teatr Rozrywki Trójkąt z autorskim spektaklem detektywistycznym dla dzieci pt. “Wielka Tajemnica”. Teatr przeniesie nas do świata tajemniczej kradzieży oraz dochodzenia prowadzonego przez sławnego detektywa Filipa Filipowskiego. Przedstawienie zawiera elementy polskiej historii, wpadającą w ucho muzykę oraz scenografię złożoną z kilkudziesięciu kolorowych parasoli. 

Od godziny 15.00 do 17.00 na terenie ogrodu CK eSTeDe będzie można wziąć udział w warsztatach rękodzieła oraz licznych zabawach plastycznych, ruchowych i tanecznych. Pojawią się również duże bańki mydlane oraz uwielbiane przez dzieci malowanie kolorowym piaskiem. Atrakcje przewidziane podczas wydarzenia powstały we współpracy z ŚDS “Dom Anki”, Hufcem ZHP Gniezno, 44 Szczepem Harcerskim Krzemień oraz Zespołem Tańca Ludowego “Gniezno”. 

Organizatorzy: Powiat Gniezno oraz Centrum Kultury “Scena to dziwna”. 

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer – 61 424 07 73  lub 61 424 07 71

Skip to content