Centrum Kultury Scena to Dziwna

Narodowe Święto Niepodległości

Zapraszamy do wspólnego świętowania 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

11 listopada o godz. 14.00 na stronach internetowych :

/www.scenatodziwna.eu/    /www.biblioteka.czerniejewo.pl/   /www.mgokklecko.naszgok.pl/   /www.lubowo.pl/strona,biblioteka.html/   /www.gokniechanowo.pl/   /www.oksir.witkowo.pl/   /www.dktrzemeszno.net/

obejrzeć będzie można koncert „Powiat Gnieźnieński dla Niepodległej”.

W roku bieżącym ze względu na panującą epidemię i związane z nią ograniczenia, Centrum Kultury „Scena to dziwna” postanowiło uczcić święto 11 listopada w sposób odmienny i wyszło z inicjatywą wyprodukowania koncertu w formie elektronicznej, który będzie kompilacją materiałów nadesłanych przez artystów działających przy ośrodkach kultury i bibliotekach gmin powiatu gnieźnieńskiego.

Inicjatywa eSTeDe spotkała się z dużym zainteresowaniem i odzewem ze strony gminnych ośrodków kultury. W wirtualnym koncercie zobaczymy i usłyszymy twórczość artystów z gmin: Łubowo, Witkowo, Czerniejewo, Niechanowo, Trzemeszno, Kłecko, osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Będzie śpiew, fotografia, poezja, muzyka i taniec. W filmie nie zabraknie także akcentów związanych bezpośrednio z działającymi przy eSTeDe zespołami reprezentacyjnymi powiatu gnieźnieńskiego, tj. orkiestry dętej i zespołu tańca ludowego.

Zapraszamy do wspólnego udziału w obchodach Narodowego Święta Niepodległości!

Skip to content