Centrum Kultury Scena to Dziwna

„Póki Co” w ostatnią sobotę karnawału.

Z przykrością informujemy, że na koncercie w dniu 22.02.2020r. o godz.18.00 z przyczyn niezależnych od organizatora nie wystąpi Marek Andrzejewski.

Wydane wejściówki jednak zachowują ważność, gdyż pozostając w nurcie „Krainy Łagodności” w ostatnią sobotę karnawału w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Słowackiego 45 spotkamy się z zespołem „Póki Co”.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wysłuchania koncertu.

Bezpłatne wejściówki na koncert można jeszcze odbierać w tymczasowej siedzibie eSTeDe przy ul. Wrzesińskiej 2 (Wąskotorówka) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 lub zarezerwować pod nr tel. 61 424 07 71 lub 61 424 07 72.

W programie „Póki Co” można odnaleźć muzyczne nawiązania do nurtu „Krainy Łagodności”. To co muzykom w duszy gra wywodzi się przede wszystkim z bossanovy, indiefolku, bluesa, smooth jazzu, reagge czy swingu. Oprócz własnych kompozycji grają również własne interpretacje znanych utworów, które miały wpływ na ich widzenie nie tylko muzycznego świata.

Założycielami zespołu są Ela Rojek (ukulele, gitara, cajon) i Jarek Bieliński (gitary). Kwartet współtworzy pianista Marcin Świdziński, oraz grający na trąbce Sebastian Pachecki.

Jako laureaci krakowskiego Festiwalu PIOSENKARNIA zagrali w Studio im. Agnieszki Osieckiej Programu 3 Polskiego Radia.

Wzięli udział w Koncercie Jubileuszowym z okazji 20-lecia Krainy Łagodności w Warszawie oraz wrocławskim koncercie z okazji 50-lecia Giełdy w Szklarskiej Porębie. Grali u boku wielu artystów, jak Wolna Grupa Bukowina, Elżbieta Adamiak, Jerzy Filar, U studni, Bohema, Chwila Nieuwagi, Magda Turowska, Jarosław Wasik, Piotr Woźniak, Szymon Zychowicz, Krzysztof Napiórkowski i wielu innych.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content