Centrum Kultury Scena to Dziwna

Audycja orkiestry dętej – koncert nie tylko dla dzieci.

Centrum Kultury „Scena to dziwna” zaprasza na: „koncert orkiestry dętej nie tylko dla dzieci”.

Koncert został przygotowany głównie z myślą o dzieciach, ale w programie znajdą się ciekawostki, które na pewno zainteresują także osoby dorosłe.

Wydarzenie będzie przeprowadzone w formie audycji, podczas której zawodowi muzycy nie tylko  wykonają utwory muzyczne, ale również w przystępny i zabawny sposób zaprezentują możliwości każdego instrumentu.

Dowiemy się na przykład jak powstaje dźwięk, jak jest modulowany i wzmacniany. Usłyszymy i zobaczymy z jakich elementów zbudowane są dane instrumenty i do jakich grup należą. Wszystko to zilustrowane doskonałą orkiestrową muzyką będzie z pewnością wielką atrakcją dla dzieci.

Audycje odbędą się o godzinie 11.00 oraz 12.00 w środę 5 lutego w Sali Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie przy ul Słowackiego 45.

Bezpłatne wejściówki odbierać można w tymczasowej siedzibie eSTeDe przy ul Wrzesińskiej 2 (Wąskotorówka) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 oraz w Wydziale Promocji i Turystyki Starostwa Powiatowego ul. Papieża Jana Pawła II 9/10 pok. 2.44

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content